Pokazy produktów, mnóstwo gości na stoisku, dziesiątki wykonawców własnoręcznie testujących produkty Artelit, patronat medialny mediów branżowych oraz patronat merytoryczny Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. W taki sposób marka Artelit widoczna była na targach BUDMA 2014 w Poznaniu.

Na tegorocznych targach BUDMA Selena, właściciel marki Artelit, postawiła na bezpośredni kontakt z wykonawcami i obecność w Strefie Testów. W specjalnie zaaranżowanym do tego celu pawilonie numer 2 goście targów mieli możliwość bezpośrednio przetestować produkty firmy, w tym m.in. dobrze znany i ceniony przez parkieciarzy klej do parkietu HB-810 oraz oleje koloryzujące OL-611.

W trakcie pokazów zarówno klej HB-810 jak i poszczególne oleje koloryzujące prezentowali zarówno szkoleniowcy Seleny, jak i zaprzyjaźnieni z marką Artelit wykonawcy z organizacji branżowych, m.in. z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Zarówno HB-810 jaki i olej OL-611 spotkały się z dużym zainteresowaniem i wielokrotnie ich właściwości były testowane przez gości targów.

HB-810 to łatwy w aplikacji jednoskładnikowy klej na bazie silanizowanych polimerów; utwardza się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Nie zawiera rozpuszczalników ani wody. Charakteryzuje się bardzo dużą siłą wiązania i bardzo szerokim zastosowaniem. Po utwardzeniu pozostaje trwale elastyczny, dzięki czemu kompensuje efekt pracy drewna. Przeznaczony do klejenia wszystkich typów parkietów, doskonale sprawdza się na podłożach z ogrzewaniem podłogowym oraz w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Oleje koloryzujące OL-611 to wysoce wydajne oleje o wysokiej zawartości ciał stałych. Nie zawierają rozpuszczalników. Ze względu na możliwość stosowania z utwardzaczem i mieszania z bezbarwnym olejem OL-610 oraz pokrywania lakierami nawierzchniowymi PW-460, PW-465, KH-440 i olejowoskiem OL-650, produkt ten może być zastosowany w różnych technologiach.

Cofnij
This site is registered on wpml.org as a development site.