Marka ARTELIT Professional wspierała budowę jednego z najbardziej prestiżowych w tej części Europy, Centrum Kongresowego ICE Kraków. Inauguracja działalności miała miejsce 16 października, a atrakcje związane z wielkim otwarciem, potrwały aż 4 dni. ARTELIT odpowiadał m.in. za klejenie 3000 m² drewnianych podłóg w Sali Audytoryjnej, która przystosowana jest na podjęcie ponad 2000 osób.

- Otwarcie obiektu tej klasy zasługuje na specjalną oprawę. ICE Kraków Congress Centre, to jedno z najbardziej prestiżowych centrów konferencyjnych w tej części Europy. Właśnie dlatego inauguracja działalności również musiała być wyjątkowa - mówi Izabela Helbin Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem ICE Kraków.

Główną atrakcją był koncert przygotowany specjalnie na tą okazję przez jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów – Zbigniewa Preisnera. To dzieło wokalno- instrumentalne zostało zaprezentowane w największej z sal audytoryjnych, w której użyto materiałów marki ARTELIT Professional.

- Jako producent profesjonalnego wsparcia i bezpieczeństwa w zakresie stosowania systemów do układania parkietów, cieszymy się, że możemy uczestniczyć w inwestycji realizowanej na kanwie tak innowacyjnej koncepcji budynku z równie ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Mamy świadomość, że w gmachu ICE Kraków Congress Center, będą odbywać się najwyższej rangi kongresy, gale, konferencje, targi czy inicjatywy kulturalno-artystyczne, które przyjdzie podziwiać miliony ludzi, a więc produkty, które zostały użyte podczas budowy muszą odznaczać się najwyższą jakością, co jest główną cechą naszych rozwiązań. – stwierdza Janusz Ciszek, Dyrektor Sprzedaży Systemów Podłogowych marki ARTELIT, w spółce Selena S.A.

Inne szczególne miejsca, przy których stosowane były wysokiej klasy grunty, kleje, szpachle czy lakiery ARTELIT, to Muzeum Sztuki Polskiej XIX wieku, znajdujące się w krakowskich Sukiennicach oraz Muzeum Śląskie w Katowicach, gdzie powierzchnia prac wynosiła ponad 6000 m².

Cofnij
This site is registered on wpml.org as a development site.