Selena SA - wprowadza w miesiącu maju na rynek kolejny elastyczny klej hybrydowy Artelit HB-820. Klej ma szerokie zastosowanie i może być stosowany do klejenia większości drewnianych podłóg . HB-820 jest nietoksyczny, bezzapachowy, spełnia wszystkie europejskie normy i charakteryzuje się wysoką wydajnością. Utwardza się na skutek reakcji z wilgocią zawarta w powietrzu atmosferycznym tworząc trwale elastyczną silną spoinę klejową.

Klej Artelit HB-820 należy do najnowszej generacji klejów nie zawierających rozpuszczalników, ani wody. Produkt rekomendowany jest do przyklejania niemal wszystkich elementów drewnianych w tym w szczególności do klejenia najbardziej ostatnio popularnych parkietów wielowarstwowych.
HB-820 jest klejem nietoksycznym, bezzapachowym, nie zawierającym izocyjanianów i tworzącym po utwardzeniu elastyczną spoinę, co kompensuje siły powstające podczas naturalnej pracy drewna. W odróżnieniu od klejów dwuskładnikowych HB-820 nie wymaga od osoby układającej parkiet dokładnego mieszania 2 składników, nie wymaga pośpiechu i wykonywania prac w szybkim tempie.

Klej hybrydowy Artelit HB-820 charakteryzuje też bardzo duża siła wiązania i czas pracy do 90 minut.
HB-820 to kolejny klej hybrydowy marki Artelit Professional, która jest obecna na polskim rynku już ósmy rok. Marka obecna jest na polskim rynku już od 8 lat, a w innych 6 krajach europejskich od 6 lat. Klej HB-820 to już kolejny klej tego typu produkowany we własnym zakładzie produkcyjnym przez Selenę.

DANE TECHNICZNE kleju HB-820 :
- czas pracy – do 90 minut
- wydajność – 0,7 – 1,4 kg/m2
- rodzaj spoiny – trwale elastyczna

Cofnij
This site is registered on wpml.org as a development site.